На Рівненщині стартувала справжня зимова риболовля
Багато рибалок і не підозрюють, що в мороз і холоднечу рибалка може бути не менш яскравою, захоплюючою і результативною, ніж у будь-яку іншу пору. Взимку, як відомо, можна ловити як з льоду, так і з берега, якщо водойма, звичайно, не замерзла. 

Особливо популярний зараз зимовий спінінг, коли на тлі засніжених берегів і морозних вод найстійкіші і відчайдушні рибалки так само, як і влітку, зі спінінговою снастю в руках полюють за хижаком. До речі, в Україні, Росії та Білорусі шанувальників цього стає все більше і більше. А от наприклад риболовля на льоду, це не аби яка вигода, тому що стають доступними практично всі ділянки, про які навіть при наявності човна Ви могли тільки мріяти. Риба хоч і стала більш млява і пасивна (не вся і не скрізь), все ж харчуватися не перестала і нікуди з водойми не поділася. Взимку з льоду можна зловити практично будь-який вид риби. Якщо Ви затятий шанувальник поплавця або фідера, Вам не складе ніяких труднощів успішно вполювати окуня, щуку і судака. Загалом, все максимально універсально, але разом з тим дуже різноманітно і захоплююче. Нарешті, зимова риболовля – це найбюджетна серед всіх інших видів дозвілля, і по кишені практично кожній людині. Не найголовніша частина оснащення на зимовій рибалці. Але від того, наскільки зручно вона розташовується в руці рибалки, багато в чому залежить правильне виконання всіх технічних елементів лову. Основні вимоги, що ставляться до зимової вудочки, -  це максимально мала вага, вільний хід і намотування жилки.

Проте памятайте про заборону на вилов водних біоресурсів на зимувальних ямах (наказ Рівнерибоохорони за № 13-ОД від 25 жовтня 2016 року). Згідно Правил любительського і спортивного рибальства: «…любительський  лов риби в зимовий період від льодоставу до  скресання  криги)  дозволяється  зимовими  вудками з блешнею вертикального  блесніння  з  гачком  не  більше  N 10,  мормишкою, наживною і живцевою снастями із загальною кількістю гачків: 

- на водоймах   загального   користування  не  більше  п'яти  на рибалку.

 

     На основі цього Рівнерибоохорона хоче привітати рибалок Рівненщини з спражньою зимовою риболовлею й бажає достойних риболовних трофеїв.  Проте висловлює прохання дотримуватися правил рибальства та не використовувати заборонені знаряддя лову. Також вкотре нагадуємо про необхідність дотримання правил поведінки та техніки безпеки на кризі.Создан 12 янв 2017тИЦ и PR